Blog

Ak chcete vedieť, čo sa u nás deje, aké máme novinky, prípadne si prečítať niektorý z našich blogov, toto je tá správna stránka pre vás

Jar, joga a ayurveda

Pár skvelých tipov ako sa vyhnúť jarnej únave, cviky vhodné počas jarného obdobia a rady ohľadom stravovania od našej cvičiteľky jogy Andrey.

Štýlový BABINEC opäť na Kaskadach

Čo má mať správne stretnutie dám? Príjemné prostredie, možnosti na dôverné rozhovory, veľmi veľa oddychu a relax, priestor na županový čas, novinky z módy, stravovania, zdravia a všetkého, čo ženy zaujíma. A osobitný štýl, ako každá dáma.

Valentín v hoteli Kaskady

Sviatok zamilovaných, Valentín. V našich končinách sa tento sviatok považuje za oslavu najmä pre mladých. Deň, ktorý si ešte len buduje svoju tradíciu. Ale ak sa nad ním trochu zamyslíte, zistíte veľa pozitívneho, čo vám môže priniesť. Už teraz.

Na lyže z Kaskad

Lyže, bežky, korčule patria k zime, aj keď za zimou treba stále viac a viac cestovať. Na strednom Slovensku sú však výborné podmienky na zimné radovánky pre všetkých. A keď nenapadne ten pravý, prírodný sneh, dokáže si pomôcť už takmer každé lyžiarske stredisko.

Aj v roku 2018 vám radi prinesieme zdravie, oddych a pohodu...

Viacero želaní do roku 2018 - s magickou osmičkou na konci - ste si od našich vzácnych hostí - športovcov, spevákov, moderátorov, či hercov už vypočuli. Za nás, majiteľov a celý kolektív, vám chceme dopriať presne to, čo vám aj želáme. V našom Hotel & Spa Resort Kaskady vždy nájdete oddych a relax. Práve Kaskady sú extrakciou oddychu, pohody a prevencie zdravia – tak fyzického, ako aj duševného.

Prajeme Vám krásny Vianočný čas...

Želáme Vám Vianoce
Pokojné, aby ste stihli urobiť všetko, čo ste chceli a museli...
Krásne, podľa Vášho gusta, tradičné, moderné, s opulentnou výzdobou, živým stromčekom, možno aj bez neho...
Bohaté, nielen na darčeky, ale predovšetkým na stretnutia, zamyslenia, spoločné chvíle radosti, smiechu...
Rodinné doma, u rodičov, na horách, tam, kde Vám je najlepšie ...

Zoznámte sa s golfom

Chcete viac pohybu? Adrenalínu? Radi súťažíte? Potrebujete zaujímavý program pre tínedžera? Riešite pravidelnú zábavu na každý deň? Je vás viac a chce to aj viac zábavy?

Pre deti urobia aj Vianoce v lete

Naozaj sa nemusíte obávať, že by ste si v našom rezorte neoddýchli. Robíme pre to všetko. Doslova. Preto k nám určite príďte oddychovať aj s vašimi deťmi. Rasťo, náš hlavný animátor a Hrošík sa o to určite postarajú.

Telo na leto

Pripravte svoje telo na leto do plaviek, ponúkame Vám zaručenú metódu zoštíhlenia problémových partií a zredukovania celulitídy.

Nové terapeutky z Bali

S radosťou u nás vítame dve nové profesionálne terapeutky, Asri a Ayuni, ktoré pochádzajú priamo z ostrova Bali. Pridali sa k Dayu, ktorá u nás pôsobí už niekoľko rokov. Tešíme sa, že sme ich môžeme u nás privítať a že aj vďaka nim budete môcť vyskúšať pozitívne účinky Bali masáže na telo a myseľ. Viete, ktoré to sú?

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.