Prvý slovenský Tesla Supercharger

Prvá stanica Tesla Supercharger na Slovensku leží v areáli Hotel & Spa Resort Kaskady. Ponúka štyri nabíjacie miesta, pri parametroch zhruba 300 A a 120 kW dokáže naplno nabiť vozidlo za 75 minút.

Prvá stanica Tesla Supercharger na Slovensku sa slávnostne otvorila 23. januára 2016 v areáli Hotel & Spa Resort Kaskady. Nový Supercharger je, možno trochu nečakane, umiestnený ďaleko od hlavného mesta. Poloha v strede Slovenska, navyše mimo diaľnice, však má svoje vysvetlenie. „Toto miesto spĺňa všetky náležitosti, má dostatok energie ako základ, hotel, ktorý je otvorený nonstop a tiež možnosti stravovania či iného vyžitia,“ zdôvodňuje technický riaditeľ slovenského Tesla Clubu Stanislav Kurek.

Nabíjačka je umiestnená necelé tri minúty od zjazdu z rýchlostnej cesty R1. Ponúka štyri nabíjacie miesta, pri parametroch zhruba 300 A a 120 kW dokáže naplno nabiť vozidlo za 75 minút.

Zdroj: http://www.zive.sk/clanok/111756/prvy-slovensky-tesla-supercharger-oficialne-otvoreny-vykonnejsi-nenajdete

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.