V našich bazénoch používame technológiu šetrnú k pokožke

Technika čistenia vody v našich bazénoch je šetrná k pokožke Vášho tela. Nahradená je účinnejším, ale hlavne menej agresívnym technologickým prostriedkom, Duozonom.

Voda je základ všetkého. Je všade v nás, okolo nás a prináša pokoj a potešenie. Účinky pobytu vo vode na ľudský organizmus sú známe odjakživa. Pobyt vo vode a plávanie zlepšuje obehové a funkčné parametre organizmu, má významný vplyv na podporu imunitného systému, zlepšuje pohybové schopnosti a v neposlednom rade má aj silný sociálny aspekt. Pokiaľ hovoríme o vode minerálnej, tam je výpočet liečivých účinkov oveľa väčší. A takúto vodu má aj hotel Kaskady v Sielnici. Hotel sa už viac ako 11 rokov pýši svojimi bazénmi s liečivou vodou, ktorá je ťahaná priamo z lona prírody. Vlastný vrt prispel ku vzniku jedinečného wellness a spa centra, kde môže hostia nájsť nielen perfektnú vybavenosť a sortiment služieb, ale najmä jedinečnú vodu. Ide o liečivú sulfátovú minerálnu vodu sádrovú a horkú, s priaznivými účinkami najmä pri chorobách pečene, slinivky brušnej, žalúdka, čriev, poruchách vnútornej látkovej výmeny. Vody pomáha pri zápalových chorobách žlčových ciest, pri ochoreniach močových ciest, pri chorobách pohybového ústrojenstva a nervového systému a pri chronických chorobách dýchacieho aparátu.

Ale aj o tú najliečivejšiu a najlepšiu vodu sa treba starať tak, aby si zachovala svoje účinky a bola blahodarná pre ľudský organizmus. Kúpanie a pobyt v bazénoch, kde sa nachádza viac ľudí, je vhodný najmä pre zdravých jedincov, ktorí svojim konaním neohrozujú seba a ani svoje okolie. Aj „vďaka“ tomu, že túto zásadu niektorí ľudia ignorujú, sa môžu návštevníci stretnúť s istými rizikami. Tieto riziká sa však Hotel & Spa Resort Kaskady snaží vyvážiť kvalitnou prevádzkou bazénov s vhodnou technológiou úpravy vody a spôsobilým personálom.

Chlórová technika čistenia vody v bazénoch je v Hotel & Spa Resort Kaskady nahradená oveľa modernejším a najmä účinnejším technologickým prostriedkom, Duozonom. Tento dezinfektor fungujúci na báze oxidu chloričitého oxidačne likviduje vírusy, baktérie a aj niektoré druhy rias a pritom však nepôsobí na ľudský organizmus agresívne ako chlór. Na udržanie správneho PH v bazénoch je nevyhnutné správne dávkovanie Duozonu, o čo sa v hoteli stará vyškolený tím pracovníkov za pomoci moderných technologických prostriedkov. Tie sa spolu s tepelným čerpadlom starajú aj o to, aby bola voda nielen čistá, ale aj teplá. Ale dosť už technických parametrov. Dôležité je, že voda v bazénoch je čistá a teplá a pomáha nielen ľudskému telu, ale spolu s atmosférou wellness uspokojuje aj dušu.

Príďte vyskúšať blahodarné účinky našej vody a užiť si oázu pokoja v hotelovom Wellness & Spa Centre, kde na Vás okrem iného čaká aj nespočetné množstvo masáží a procedúr.

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.