Usmejte sa pri pohľade do zrkadla

Popri oddychu u nás, nezabúdajte aj na svoju tvár. Práve na nej vidno všetko...

Konečne ste si dopriali oddych, objednali masáže, tešíte sa na naše voňavé spa, bazény, vylihovanie na lehátku. Rozmaznávajte telo masážami, plávaním, procedúrami, ale nezabúdajte na vašu tvár. Práve na nej vidno najviac únavy, stresu, či starostí. Pokiaľ však bude svieža a žiarivá, dodá iskru celému telu.

 

Teraz je ten čas, keď sa pri kozmetickom ošetrení nemusíte pozerať na hodinky. Starostlivosť môžete dopriať telu, tvári a popritom aj duši. Už samotný oddych vám uberá napätie z pokožky, ubúda vrások, vypínajú sa kontúry.

 

Ak k tomu pridáte exkluzívne ošetrenie prístrojom, bude to naozaj zmena. Mezoterapia je vhodná pre každý typ pleti a všetky vekové kategórie. Pre toho, kto skúsi tento nebolestivý a neinvazívny postup je to veľmi pozitívne, pretože hneď vidí výsledok. Cielený postup rozdelený do niekoľkých fáz zabezpečí hydratáciu, napne tvárové svaly, spevní kontúry. „Ošetrenie trvá asi hodinu a pol a je určené pre klientov v strednom veku i mladých. Smeruje do spodnej časti kože a preto má dlhodobý efekt“, hovorí naša kozmetička, pani Vlasta. A pokračuje: “Aj tu však platí, čím pravidelnejšie ošetrenie, tým lepší liftingový efekt.“

 

Ošetrenie si treba dohodnúť v čase, keď neplánujete ísť hneď na slnko. Po tejto kozmetickej procedúre je výborné, podľa odporúčania pani Vlasty, oddýchnuť si v infrasaune, ktorá podporí tvorbu vlastného kolagénu a zvýrazní efekt omladnutia.

 

Prednosť môžete dať aj iným kozmetickým ošetreniam tváre v našom salóne, ktoré prebiehajú pod dohľadom skúsených profesionálnych kozmetičiek a použitím vynikajúcich a overených kozmetických značiek. Hydratáciu pre dámy i pánov, klasické liftingové ošetrenie, čistiace procedúry pre mladistvú pleť, či osobitné ošetrenie pre namáhané okolie očí. To všetko tu čaká na vás.

Prajeme krásne letné dni! Váš Hotel & Spa Resort Kaskady

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.