Pre deti urobia aj Vianoce v lete

Kamaráti animátori pripravujú pre deti každého veku veľa, veľa prekvapení. Ak sa rozhodnú, že deťom urobia sneh, tak „sneh“ bude aj v horúcom lete. Trochu pripomína penu, ale deťom to vôbec nevadí...

Každý deň sa vie, že pre malých a trošku väčších začne ráno rozcvičkou a večer bude plný hier, rozprávok, hudby a chýbať nebude ani minidiskotéka. Ale čo všetko bude medzitým? To vám nadšene porozprávajú ratolesti, keď im takúto zábavu doprajete. Od pondelka do piatku program hýri nápadmi od našich aktívnych a starostlivých animátorov. Netrápte sa, že vaši najmenší sa s vami tak rýchlo rozlúčia a budú sa ponáhľať za partičkou detí. Tí majú rozložené svoje stanovisko na mínus prvom poschodí hotela, ale sú aj všade tam, kde je to zaujímavé. Pri bazénoch, na lúke, pri golfe...

Celý týždeň majú nabitý program, ale žiadny deň a ani týždeň, nie je rovnaký. Ide o to zaujať všetky deti, a to nielen zábavou. V pondelok je detská olympiáda, kde je množstvo disciplín, ako je skok do diaľky, ale aj crazy golf. V utorok si deti užívajú dva roky prázdnin i Rozprávkovo, streda patrí dobrodružstvu, štvrtok zase Ostrovu pokladov. Ak je počasie menej vydarené, alebo si malí dovolenkári potrebujú oddýchnuť, venujú sa v herni zaujímavým tvorivým dielňam: vyrábajú klobúky, kvetiny, zvieratká, či naozajstné balóny. V programe nechýba ani Mini talent show, či zaujímavé zábavné informácie o cestovaní Letom svetom.

A víkendy? Tie sú úplne špeciálne. Bude vedecký, alebo radšej stredoveký s rytiermi, hradmi a princeznami? Niekedy animátori Rasťo, Veronika, Broňa, či Katka pripravia spolu s Hrošíkom aj vianočný. S tým super letným snehom ? Tešíme sa na vás a vaše ratolesti!

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.