Fashion show priamo u nás, na Babinci!

Milé dámy, fashion show priamo u nás, na Babinci!

Naživo a v celej paráde! Tak si budete môcť onedlho užiť trendy módy. Listovanie v lifestylových časopisoch, debaty s kamoškami...Tentoraz nie!  Babinec – super stretnutie dám rôzneho veku, ktorých domovským prístavom je už niekoľko rokov KASKADY HOTEL & SPA RESORT.

Bratislava zavíta do obľúbeného wellness  v srdci Slovenska so smršťou módy zvanými Bratislavské módne dni.  KASKADY HOTEL & SPA RESORT sa zaradí k takým centrám módy, akými sú New York, Rím, Miláno, Viedeň a Praha. Presne v týchto metropolách sa táto naj prehliadka módy zo Slovenska a zahraničia konala. BMD sú už 12 rokov lídrom na našej módnej scéne a do Resortu Kaskady zavítajú priamo na podujatie Babinec venovaný móde.

„Chceli sme dopriať našim dámam túto exkluzívnu prehliadku módy, pretože stojí naozaj za to!“,  uviedla Katarína Malová, generálna riaditeľka rezortu, ktorá sa len pred pár dňami zúčastnila na druhom ročníku BMD v Prahe: „Som rada, že sme boli súčasťou a  mohli  sme predstaviť náš rezort naozaj netradične – skladbou Kaskady v podaní nášho priateľa, klaviristu Jozefa Hollého a videofilmom ,“ dodala generálna riaditeľka.

Symbióza s „dámskou“ jazdou Babinec, ktorá v tomto spa rezorte koná už tretí rok  je netradičná.  Dámy v známom prostredí určite ocenia nielen nádheru samotnej módnej prehliadky, prezentáciu módnych návrhárov, ktorí patria k top na Slovensku: Jana Pištejová, Michaela Ľuptáková, Jana Jurčenko, Ida Sandor, či Poner, La Rena, ...BMD majú svoj zvuk aj vďaka tomu, že stále objavujú talentovaných slovenských návrhárov, ktorých tvorbu zaraďujú na svetové móla a spolupracujú s módnymi inštitúciami a renomovanými školami  doma i v zahraničí.

Svoje zručnosti si vyskúšajú aj dámy z Babinca,  priamo na fashion worshope.  A okrem toho dostanú všetko, čo na Babinci venovanom móde musí byť: napríklad líčenie v hollywoodskom štýle, konzultácie s kaderníkom hviezd, množstvo renomovaných značiek kozmetiky a módnych doplnkov. So svojou prednáškou a ako vždy živou diskusiou, nebude chýbať obľúbená celebrita Babinca, lekár, ktorý robí ženy krajšími, MUDr. Dušan Červeň.  Spoločnosť Vám bude robiť aj riaditeľka hotela Katarína Malová, ktorá sa už teraz na všetky dámy teší...

KASKADY HOTEL & SPA RESORT od 14. do 17. októbra 2017

Stretneme sa, milé priateľky.

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.