Zapíšte si 9. december do diára - toto bude mega hudobný adrenalín...

Zážitkom tohto večera bude už len spoločné stretnutie úžasných multiinštrumentalistov. Na pódiu sa stretnú Martin Valihora, Ali Caldwell, Frank McComb a Juraj Griglák. Výnimočnú symbiózu priamo v priestoroch nášho hotela vytvoria v decembrovú sobotu ozajstní „páni“ (a dáma) muzikanti a interpreti.

Ak sa Martin Valihora – náš výnimočný – svetový bubeník, ale aj znalec džezu, soulu, blues a producent - vráti z amerického kontinentu, vždy donesie výbornú hudbu, presnejšie výborných hudobníkov. Teraz sa mu to znovu podarilo a tak si budeme môcť vypočuť chuťovku: Upokojujúci hlas súčasnej R & B / soulovej muziky, ktorá je plná inšpirujúcej nostalgie v podaní Ali Caldwell. Jej tlmený černošský hlas ako stvorený na zimný, predvianočný večer je len zdanlivo jemný a senzitívny, zároveň má v sebe vzrušenie a dynamiku. Kritici o nej píšu: „Ali prináša emocionálne výkyvy, ktoré vás zdvihnú, otáčajú okolo seba, pevne vás postavia na nohy - a potom to znovu zopakujú s ľahkosťou...

Nezávislá speváčka a skladateľka Ali a americký hudobník a spevák Frank McComb sa „dohovoria“ jazykom soulu, džezu i blues. Frankov virtuózny spev a hra na klavíri z neho spravili veľmi žiadaného multiinštrumen­talistu, ale aj obľúbeného šoumena na soulovej, jazzovej a R&B scéne.

Ak teda Martin Valihora organizuje koncert, je to absolútna záruka kvality. „Môj domov je Slovensko a druhý domov je Amerika. Tam veľmi cítim seba a nielen v hudbe. Mám rád tú atmosféru, mám rád tú krajinu..“ tvrdí Martin. Na decembrový koncert pozval špičkových interpretov, partnermi na pódiu im však bude nielen on samotný, ale aj Juraj Griglák, ktorý roky patrí medzi slovenskú basgitarovú špičku. A spoluprácu s týmto talentovaným muzikantom vyhľadávajú aj svetoví džezmani.

Takže ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte. Lístky sa míňajú.
Rezervujte si pobyt Advent Wellness & Spa v termíne od 8. do 10. decembra na rezervacie@hotelkaskady.sk a užite si tento krásny večer.
Informácie o vstupenkách pre neubytovaných hostí na mmoncolova@hotelkaskady.sk.

 

 

 

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.