My sa Vianoc už nemôžeme dočkať. A čo Vy?

Vstúpte do trblietavého vianočného svetla, ktoré prežiarilo náš hotel. Príďte k nám a oddychujte. Tu je už všetko na svojom mieste tak, ako má byť. Poponáhľali sme sa, aby ste si mohli už vychutnať vianočný čas ... Stromček s krehkými ozdobami, stuhy na adventných vencoch, sklenené vianočné gule, v ktorých sa odráža všetka tá žiarivá krása. Voňavé ihličie a ešte voňavejšie sviečky.

A najmä, je u nás útulne, príjemne teplo, pokoj a úplne iná, naozaj sviatočná atmosféra. Pretože
v Hotel & Spa Resort Kaskady sú najkrajšie sviatky roka cítiť všade. A vy sa tu môžete naladiť na tie vaše sviatky rodiny a emócií, darčekov a detskej radosti.

Vychutnajte si pokojné chvíle s rodinou v reštaurácii. Stretnite sa s priateľmi v Lobby bare a pri horúcom nápoji sa porozprávajte o tom, čo všetko ešte treba pripraviť, aby boli naozaj úžasné – tie Vianoce u vás doma.

Alebo máte viac času? Ešte lepšie! Vyberte si čas pre seba a relaxujte v našom saunovom svete, dajte sa rozmaznávať kozmetickým ošetrením, alebo masážou. Naozaj už padáte od únavy a do konca roka treba všeličo stihnúť? Aj na to máme výborné riešenie – procedúry voňajúce liečivými bylinami zo slnečnej Srí Lanky, alebo Bali. Thajské masáže s uvoľňujúcimi olejmi, aj to bude pre vás to pravé. Zabudnete na stres, upokojíte myseľ, osviežite telo. Pre tých, čo chcú sychravé počasie prekonať aktívne, máme ideálne možnosti. V Hotel & Spa Resort Kaskady je istota plávania v každom počasí. Poriadne tempo v našich termálnych bazénoch s minerálnou vodou vám dodá tie správne hormóny šťastia. K tomu možno joga, alebo radšej biliard, či bowling ...

Najlepším liekom na predvianočný zhon sú naše pobytové balíčky, ktoré sme ušili presne na mieru tým, ktorí si chcú oddýchnuť a načerpať sily na krásne sviatky. Tešíme sa na Vás! 

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.