Na lyže z Kaskad

Aby ste si zimné športy užili do sýtosti, už netreba robiť kompromisy. Môžete si dopriať pohodlné ubytovanie v našom rezorte s komplexnou ponukou služieb, servisom na najvyššej úrovni, lahôdok našej kuchyne a vo vybraných termínoch atraktívny program na večer. K tomu si užiť biele pláne, rýchlosť, vymrznuté líca i pôžitok a adrenalín zo športovania. Pretože od nás je každé zimné stredisko na strednom Slovensku veľmi blízko. A výhoda je ešte ďalšia a jedinečná: rozľahlý wellness a spa zóna. Čo viac si po športovaní v chlade a snehu možno želať?

Cielené masáže, fínske, bylinkové, parné i infrasauny, bazény s výnimočnou termálnou vodou, ktorej účinky sú priamo na uvoľnenie a regeneráciu rúk a nôh, svalov i kĺbov. Tie sú pri nárazovom športe veľmi potrebné. Každý deň po lyžovačke vás čaká voňavý oddych, príjemné ruky a vonné oleje našich masérov a masérok zo Srí Lanky i Bali.

Zaslúžite si rozmaznávanie, pretože zimné športy sú náročné. Vedeli ste, že pri nich spálite aj dosť veľa kalórií? Pri lyžovaní je to najviac, až 2 000 kJ za hodinu, snowboardovanie je tiež namáhavé na spaľovanie je to 1900 kJ, sánkovanie 1700 kJ, korčuľovanie 1 500 kJ za hodinu. A to nepočítame ešte s náročnosťou terénu a výkonu. Zima je na športovanie celkom ideálna, pretože aj taká prechádzka vám spáli okolo 1000 kJ za hodinku. Prechádzať sa dá i v našom veľkom areáli. Pri športovaní v zime sa ľahšie odbúrava tuk, rýchlejšie sa vytvára svalová hmota a zlepší sa spánok i nálada, vďaka hormónom šťastia.

Nestihli ste poriadnu lyžovačku cez vianočné sviatky a na Silvestra. Alebo si robíte plány na jarné prázdniny pre vaše deti, či vnúčatá? Kaskády vám pomôžu urobiť si vynikajúci zážitok aj v zime, pretože naše zimné strediská sú doslova na dosah.

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.