Štýlový BABINEC opäť na Kaskadach

Presne takýto BABINEC je v Hoteli KASKADY – stretnutia dám rôzneho veku, ktoré sa tu pravidelne schádzajú a privítajú tie, ktoré sa tak rozhodnú po prvý raz. Darujú si štyri dni pre seba, svoje telo a dušu, doprajú si masáže a oddych vo výnimočnom wellness a spa, vynikajúce zdravé jedlá a nápoje v reštaurácii, veľa spokojných stretnutí v Lobby bare.

Naštartujte vaše aktivity a príďte. Čaká vás pohoda, hodiny jogy a zaujímavých informácií, výnimočné stretnutia a sympatie budúcich priateliek.

Čakajú vás výnimočné dni od 17. do 20. marca 2018 na BABINCI.

Príďte určite, lebo my máme - pre vás - vždy prichystané niečo špeciálne. Inšpiráciu, povzbudenie a výnimočné stretnutie s dámou módy a noblesy, módnou návrhárkou a jedinečnou ženou, Lýdiou Eckhardt. Rozprávanie nielen o móde, ale o podnikaní, cestovaní, ... aj o tom píše pani Lýdia vo svojej najnovšej knihe Bežať šťastiu oproti ... a dodáva: cestou obyčajného života bez ružových okuliarov. Je málo možností vypočuť si jej názory, rady i postrehy, pretože je veľmi zaneprázdnená a aktívna. Dáma, ktorá má štýl a pomáha ho vytvárať aj nám.

Do kufrov si pribaľte aj krásne šaty, lodičky, šperky a naladenie na povznášajúcu hudbu. Magický bude koncert s nadaným klaviristom Jozefom Hollým na jeho Piano show. Známe tóny vám urobia nezabudnuteľný večer, ktorý zavŕši súkromná after párty. Vlastne celý Babinec je nezabudnuteľný, osobitne pre každú z nás...

Viac informácií 

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.