Kozmetické ošetrenia

Užili ste si chvíle v našom Wellness & Spa, cítite sa oddýchnutý, máte uvoľnené a voňavé telo...Teraz je ten správny čas na ošetrenie tváre pre každého z vás. Pod nežnými rukami kozmetičiek zrelaxujú nielen dámy, ale aj páni, či dospievajúce ratolesti.

Profesionálny tím kozmetičiek v našom Wellness & Spa používa kvalitnú prírodnú kozmetiku značky Comfort Zone, Etre Belle a Medik8. Neviete sa rozhodnúť, aké tvárové ošetrenie je pre vás najvhodnejšie?! Objednajte si 60 alebo 90 minútové ošetrenie talianskou kozmetikou Comfort Zone a nemeckou kozmetikou Etre Belle. Náš profesionálny tím kozmetičiek vám poradí nielen vhodné ošetrenie, ale  odporučí kvalitné prípravky pre každodennú starostlivosť.

 

Talianska spa kozmetika Comfort zone je značkou luxusu.  Ide o ucelený koncept luxusnej starostlivosti o pleť. Nielen jedinečnými prípravkami, ale aj prístrojmi a príslušenstvom. Dôraz dáva na prístup a vzdelávanie personálu, ale aj na dizajn interiéru. Talianska značka pochádza z Parmy, kde sa prípravky vyrábajú v ekologickej prevádzke s certifikátom Zero Impact, s energiou od Life Gate Energy.

 

Etre Belle je vynikajúca nemecká kozmetika s viac ako 30 ročnou tradíciou, zastúpená v 60 krajinách celého sveta. Výrobky Etre Belle spĺňajú všetky farmaceutické požiadavky a medzinárodné normy pre vývoj a výrobu kozmetických prípravkov.

 

Medik 8 je oceňovaná britská značka výrobkov starostlivosti o pleť. Produkty navrhuje, vyvíja a formuluje tím vedcov, aby cielene pôsobili na starnutie pokožky, akné, začervenanie, pigmentáciu a hydratáciu. Séra sa vyrábajú ručne v menších várkach v laboratóriu Medik 8 vo Veľkej Británii.

Tím kozmetičiek Vám s radosťou poradí vhodné ošetrenie pre Váš typ pokožky.

 

Exkluzívne liftingové ošetrenie
Luxusné intenzívne ošetrenie zrelej a ochabnutej pleti prístrojom. Výsledkom je okamžité vypnutie a spevnenie pleti, jej lifting a zjemnenie mimických i hlbokých vrások. Luxusné prístrojové ošetrenie komplexne a viditeľne vypne a spevní ochabnuté kontúry pleti.

Liftingové ošetrenie
Toto ošetrenie je  vhodné pre všetky typy pleti a zamerané je predovšetkým na unavenú, ochabnutú pleť. Pleť prirodzene napne, rozjasní a vyhladí.

Ošetrenie AHA kyselinami
Regeneračné ošetrenie s ovocnými AHA kyselinami a vitamínom C, ktorý dodá pleti zjednotený a jasný tón. Ošetrenie eliminuje pigmentové škvrny a regeneruje štruktúru pleti.

Hydratačné ošetrenie
Nastavuje individuálnu rovnováhu prirodzenej vlhkosti a pružnosti pleti. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy, od mastnej až po veľmi suchú pleť. Vyhladzuje prvé mimické vrásky.

Hydratačné ošetrenie pre mužov
Ošetrenie je prispôsobené špecifickým vlastnostiam mužskej pleti. Obsahuje aj uvoľňujúcu masáž, ktorá vpravuje do pokožky hydratačné látky. Bezprostredne po ošetrení je viditeľné stiahnutie pórov, zjemnenie vrások a spevnenie kontúr tváre.

Ošetrenie očného okolia
Výnimočné ošetrenie pre najcitlivejšie miesta na tvári. Vyhladzuje rôzne typy vrások, zlepšuje hutnosť pleti v očnej oblasti, rozjasňuje a minimalizuje opuch. Súčasťou ošetrenie je mikromasáž, ktorá má blahodárne účinky na unavené a ochabnuté očné partie.

Čistiace ošetrenie
Cielené ošetrenie zamerané na nečistú, zmiešanú, prevažne mladistvú pleť s viditeľnými pórmi, so sklonom k tvorbe akné a vyrážok. Čistiace ošetrenie neobsahuje masáž tváre a dekoltu.

Aj mladá pleť si zaslúži profesionálnu starostlivosť. Pomôže jej hĺbkové čistenie pomocou ultrazvuku,  alebo hĺbkové ošetrenie mladistvej pleti pre hostí vo veku od 12 do18 rokov.

Depilácia voskom patrí medzi overené metódy odstraňovania chĺpkov na tvári a tele, predovšetkým vďaka dlhotrvajúcemu hladkému efektu. Obľúbená je rovnako medzi dámami i pánmi.

Poskytneme depiláciu:

 • rúk - po lakte
 • rúk - celá ruka
 • nôh - po kolená
 • nôh - celá noha
 • podpazušia
 • bikín
 • brady
 • hornej pery
 • chrbta
 • brucha
 • úprava obočia
 • farbenie obočia alebo mihalníc
 • očné kolagénové vankúšiky
 • parafínový zábal
 • denné líčenie
 • večerné líčenie

Pre Vaše pohodlie si rezervujte procedúry vopred telefonicky na telefónnych číslach: 045/530 00 04, alebo na wellnessrecepcia@hotelkaskady.sk. Ubytovaným hosťom poskytujeme zľavu vo výške 10 %.

Storno podmienky pri ošetreniach:
Zrušenie masáže v deň objednaného termínu 30 % z ceny masáže.
Zrušenie masáže 2 hodiny pred jej začatím 100 % z ceny masáže.
  

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.