Original Restaurant & Wine Bar

Tradičná koliba v netradičnom šate a neobyčajnej kvalite. To je Original Restaurant & Wine Bar!

Originálna reštaurácia ponúka tradičné slovenské jedlo v neobyčajnej kvalite. Tím kuchyne kladie dôraz hlavne na kvalitu surovín od regionálnych výrobcov, pestovateľov a farmárov, na prípravu jedál a prísne dodržiavanie receptúr a zachovanie tradičných postupov, ktoré sa už z reštaurácií vytratili. V prípade záujmu Vám radi zorganizujeme oslavu, slávnostný obed alebo firemné posedenie s ľudovou hudbou. Maximálna kapacita je 80 (40 + 40) osôb.

Pozrite si nový A la carte platný od 16. 03. 2018. 

Otváracie hodiny
Utorok - Nedeľa 12:00 - 22:00

Rezervácie: V prípade, že si želáte rezervovať stôl v reštaurácii alebo Original Restaurant & Wine Bar, kontaktujte, prosím, F & B managera na čísle 0905 553 862.
Teší sa na Vás náš šéfkuchár Fero. 

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.