Oslavy a svadby

Čaká Vás dôležitá životná udalosť, či jubileum? Náš profesionálny tím v spolupráci so starostlivo vyberanými dodávateľmi zabezpečí, aby bol Váš deň výnimočný a Vy ste si ho mohli naplno užiť

Vieme, aká dôležitá je Vaša oslava, či už sa jedná o jubileum, výročie, či svadbu. A vieme aj to, ako Vám záleží na spokojnosti a komforte pozvaných hostí. Aj na základe dlhoročných skúseností s usporiadavaním eventov a osláv sme pripravení urobiť všetko pre to, aby bol Váš deň výnimočný a aby ste si ho mohli v kruhu ľudí, na ktorých Vám záleží, užiť naplno.

Pôsobivé priestory hotela Kaskady ponúkajú široké možnosti využitia. Zapezpečujeme kompletnú realizáciu udalostí ako sú životné jubileá, svadby, recepcie, rauty, veľké súkromné a firemné oslavy. Náš profesionálny tím Vám s radosťou poradí s každým detailom oslavy, či svadby. Samozrejmosťou je jedinečná gastronómia, kvalitný servis, príjemný personál, parkovanie pri hoteli, miestnosti pre usporiadateľov. Podľa potrieb vieme zabezpečiť aj výzdobu a ďalšie sprievodné služby.

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.