Reštaurácia

Príďte ochutnať jedlá domácej aj medzinárodnej kuchyne, ktoré pre Vás pripravuje náš šéfkuchár z čerstvých a sezónnych suroviny od lokálnych výrobcov, pestovateľov a chovateľov

Domáce a svetové kulinárske špeciality tvoria základ nielen pre A la carte ponuku, ale aj pre bohatý výber našich večerných bufetov. Ráno Vás milo prekvapia raňajky formou bufetu, ktorého súčasťou je aj zdravý kútik. Pôvabné prostredie reštaurácie, ktorá v roku 2017 prešla kompletným redesignom, dopĺňa v letnom období príjemná terasa s výhľadom na otvorený bazén. Počas letných mesiacov si tu môžete pochutnať na špecialitách z grilu. Maximálna kapacita je 130 osôb. 

Teší sa na vás náš šéfkuchár Jakub. 

 

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.