Ubytovanie

Otvorte dvere a vojdite. Všetko je pripravené práve pre vás. Toto je teraz miesto a priestor určený na váš oddych a pohodu.

Hotel & Spa Resort Kaskady poskytuje pre svojich hostí 207 pevných lôžok v 99 moderne zariadených klimatizovaných izbách. K dispozícii sú jedno a dvojposteľové izby s balkónom a bez balkóna (možnosť prístelky).  Všetky izby sú nefajčiarske a každá má sociálne zariadenie, vlastnú kúpeľňu, televízor so satelitným príjmom, minibar, wifi, telefón, fén a trezor. Pre náročných klientov máme pripravené štýlové luxusné apartmány s nadštandardným vybavením.

Hotel poskytuje ubytovanie aj pre imobilných hostí. Pre všetkých je k dispozícii parkovanie a wifi v celom hoteli.
Pre ubytovaných hostí ponúkame neobmedzený vstup do wellness & spa, kde sú rôzne termálne bazény vo vnútri i vonkajší termálny bazén s lehátkami a slnečníkmi otvorený od mája do októbra. Využiť môžete oddychovú zónu, či čajový bar vo wellness v pohodlí županu, ktorý pre svojich hostí požičiavame. 

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.